Strona: CCNA Routing and Switching / Akademia Cisco

2017-07-18
, red.  Mikołaj Pieprzyk

Informacje ogólne

W ramach trzech kursów CCNP Routing and Switching uczestnicy zdobywają kompleksową, ogólną wiedzę z zakresu sieci korporacyjnych, w tym na temat routingu, przełączania i rozwiązywania problemów na poziomie zaawansowanym.

W programie nauczania zintegrowano przyjęte w branży podejścia instruktażowe w celu przygotowania uczestników do zdobycia zawodu.

Korzyści

Kurs przeznaczony dla studentów szkół wyższych/pomaturalnych chcących uzyskać namacalne, praktyczne doświadczenie, certyfikat Cisco CCNP R&S oraz umiejętności zawodowe z zakresu routingu, przełączania i rozwiązywania problemów na poziomie zaawansowanym.

Komponenty dydaktyczne

• 3 kursy: CCNP R&S ROUTE: Implementing IP Routing, CCNP R&S SWITCH: Implementing IP Switched Networks oraz CCNP R&S TSHOOT: Troubleshooting and Maintaining IP Networks
  • Praktyczne zajęcia laboratoryjne
  • Podręczniki wydawnictwa Cisco